» Poradna » Programy

NEJDE HBO , HBO 2 ? HBO COMEDY v analog. kabl.TV UPC BA

idu vam vsetky hbo kanaly v analog. kabl.televizii v BA ???? vcera este isly a dnes nejdu..... diky .

Odpovědi na otázku

Tady, v česku, už drahnou dobu HBO & spol. jede na kabelu jenom digitálně. A protože máme (jaká náhoda) zrovna čerstvý začátek měsíce, tak bych věřil tomu, že i u vás HBO na analogu skončilo. Kdyby se to stalo někdy uprostřed měsíce, tak bych pochyboval, ale že se to stalo zrovínka prvního...
Jenomže, my jsme v předstihu dostali setbox.

V tlacovej sprave upc by to bolo uz dnes keby sa to menilo ale nikde nic ...... preto cudne