» Poradna » Programy

Nejde Google Chrome

Dobrý den,mám takový problém. Po zapnutí google chromu nejde vůbec s ním pracovat, nejde ani na nic klikat. Když kliknu do adresního řádku a píšu napíše se jen jedno písmeno a zbytek ne.Ostatní webové prohlížeče fungují bez problém.Už jsem ho zkoušel odinstalovat a zase nainstalovat, promazat registr soubory a pořád nic.Po odinstalaci a zase instalaci pořád stejný problém.

Odpovědi na otázku

Přeinstalováváš prohlížeč a čistíš registry, ale nesmažeš svůj profil. V něm je uloženo veškeré nastavení -momentálně to špatné. Smazej ho ! Po spuštění Chromu se vytvoří nový.