» Poradna » Mobily

Nejde flash LG G FLEX 2

Dobrý den,nejde mi flash telefonu. Když je zařízení v download modu, tak ve správci zařízení mám u LG G FLEX 2 žlutý vykřičník a když to rozkliknu je tam napsáno, že zařízení nelze spustit s chybou kódu 10.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Nainstaluj ovladače, případně ADB.

Zkoušel jsem několik ovladačů a nefungovaly. Předtím, to šlo.

Jakou odpověď? Vždyť se na nic neptáš, jen oznamuješ, že neumíš flashovat.

Pokud podle Vás neumím flashovat, tak proč to předtím šlo a teď nejde?Ten mobil jsem flashoval už z verze 15c na 15d a to šlo a teď to nejde z 15d na 15e.