» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde doinstalovat soubor

Dobrý den nejde mi doinstalovat soubor na konci stahování se to vždycky zastaví čím to je a jak to řešit děkuji Michal.

Odpovědi na otázku

Hod sem link, odkial stahujes.

A ktery konkretni soubor? Proc nesmyslne odkazujete na clanek?

Zrejme chce Hackintosh, resp. masox do virtualu.

No to bohuzel asi ano. Ale co si myslet o nekom, kdo resi udajny problem s downloadem nejakeho souboru, a neni ani ochoten sdelit, co presne vlastne stahuje. :o)

Asi ti to blokuje Antivirus,teda pokud nějaký používáš a nebo zkus jiný prohlížeč.