» Poradna » Ostatní

Nejde DirectX

Prominte nechci obtěžovat ale mám na počítači Battlefield 3 a 2,která běží úplně v pohodě.Ale když zapnu jiné hry např. Medal of Honor 2011 nebo take CoDMW a ostatní ukáže se error nějaký DirectX not found ! Dříve mi ale šlo vše a bez problému.Co stím není to grafikou ? Už jsem se snažil přeinstalovat na novější DirectX 10 ale nic to neudělalo. Tak prosím o pomoc

Odpovědi na otázku

Bordel v OS, obnov ho ze zálohy, nebo nainstaluj znovu. Když to dříve šlo, musí to pak zase jít, že?

Každý první úterý v měsíce má DirectX odstávku.

Stiahni a spusť dxwebsetup.exe http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx

nevím ještě zkusím a dám odpověd

nefunguje,neznáte jiné řešení?

Nainstaluj hry znovu a použij DirectX přiložené k té které dané hře.Většinou bývají součástí instalace.Ještě před tím vyzkoušej http://www.google.cz/url

Pusť dxdiag a uvidíš.

Docela stará nemoc a docela i špatně léčitelná.Měly by ti pomoct directx přímo z těch her, ale jakmile ti to případně naběhne, můžeš počítat s tím, že ty hry, co ti šly, ti pro změnu nemusí jít.