Nejde BIOS

Lenovo ThinkPad Edge E531 Biosu nelze prepnout bootovani z disku ci usb biosu chybí složna boot. tak ze nelze spustit hdd ci dvd ci usb boot

Odpovědi na otázku

Ale jdi ty brepto.. Až budeš mít připravenou flešku např. s instalačkou Windows, poklepávej hned po startu toho tvýho stroje na klávesu F12.. a schválně, co tam uvidíš..??? No, uvidíš tam tu tvojí flešku a možnost volby nabootovat právě z té flešky tím, že ji označíš a klepneš na "Enter"

Právě že F12 a nejde a stálé klikání na Entr taky nepomáhá už jsem vyzkoušel všechno včetně FN plus F12

Najeď si do Biosu klávesou F2 a ulož veškeré nastavení na "Default" Co se týče bootování instalačky a její přípravy na flešku, mělo by to být shodné i s nastavením Biosu.. tedy schéma disku GPT a UEFI.. nebo MBR a LEGACY.. Pokud bude vše nastaveno správně a fleška je rovněž správně připravena, pak ji musíš vidět v té dočasné volbě boot menu, viz F12 nebo jiná klávesa dle manuálu..

Nabídka Biosu ESCF1 BiosF10 Diagnostic

Pak tedy "ESC" Případně dodej nějaké obrázky(vyfoť) a sdílej je do dalšího komentáře.. Sem na tento web je nahraj, poté zkopíruj adresní řádek ke sdílení a vlož zkopírovanou adresu do dalšího komentáře..http://www.imgup.cz/

aha.. blbost.. V úvodu dotazu je zmínka o jaký stroj jde.. Takže žádný Asus..

Tuším, že jde o nějakej Asus notebook.. ???

Jestli chceš, můžu tě provést celou akcí po telefonu.. Jsem v práci a nudím se.. Napiš mi e-mail, pošlu ti kontakt na služební mobil..

Vyhoď to z "wokna" i s rukama