» Poradna » Programy

Nějaký wysiwyg editor co umí wiki-markup

Zdar,
pracuju na jedné wiki a rád bych si toho větší část dělal doma a i na místech, kde nemám web.

Ruční psaní syntaxe je ale trochu otrava, tak mě napadlo, jestli neexistuje nějaký jednoduchý wysiwyg editor (pro wokna a pokud možno free), který by uměl tu formátovací syntaxi udělat za mně.

existuje něco takového? Zatím jsem na nic nenarazil

Odpovědi na otázku

tam už jsem byl taky ...

ale už jsem asi něco našel (tak to dávám i sem pro případ, že by se to někomu hodilo):

writertools - The Writer's Tools extension for OpenOffice.org
http://code.google.com/p/writertools/...

konkrétně:
Text Markup - formats the document using the DokuWiki markup.

a nemusím mít k tomu žádnej další soft

PS: docela zajímavé jsou i překladové a slovníkové nástroje
# Lookup Tool lets you look up the currently selected word in several online references, including Cambridge Dictionaries, WordNet, and Google Define.
# Google Translate can help you to quickly translate selected text fragments between different languages using the Google Translate service.

dík, ten určitě vyzkouším.