» Poradna » Ostatní

Nejake poznatky s Hyundai tv?

Zdar, mel bych zajem o https://www.alza.cz/32-hyundai-flr-32ts611-sm... ale jak pisu dole nevim co od to cekat... Nemate nekdo, nemusi byt stejny ale podobny od Hyundai? Chci to koupit matce ale obcas u toho taky budu a nechci vyhazovat za nejaky sunt... Zajima me obraz, GUI, reakce na tlacitka z DO apod.

Odpovědi na otázku

ako co cakas od firmy co robi auta? TV kupuj len panasonic, lg, samsung a mozno sony.

Staci FHD a hodne dulezity parametr kvuli matce musi byt max 80cm na delku aby se vesla do vyklenku v obyvaci stene. Dal chci aby mela browser kvuli matce.

No je to levný noname krám. Od toho nemůžeš čekat vůbec nic. A ty browsery v TV jsou úplně k ničemu, hlavně to nejde ovladačem nijak smysluplně ovládat. Na prohlížení internetu jí kup nějaký laciný tablet.

A ty browsery v TV jsou úplně k ničemu, hlavně to nejde ovladačem nijak smysluplně ovládat.To vim, matce to staci, ted ma nejaky 4" low-end Android.Pred nekolika lety jsem kupoval sestre https://www.mall.cz/televizory/samsung-ue32j6... + https://www.mall.cz/klavesnice/logitech-wirel... a ani potom to nebylo na dlouhodobe browseni. Ma ted http://avmarket.com.ua/product/13044-samsung-le3... + https://www.mall.cz/set-top-boxy/telesystem-t... takze to jede na dost strohem GUI toho boxu. Chce to obmenu.

I na 4" androidu jde browser ovládat podstatně lépe, než na TV. Pokud k tomu nejde připojit myš, tak je to reálně nepoužitelné.

a jeste neco, rada ji na taci o cca 25% na kuchyn a kdyby mela stojan s kozama viz prave treba https://www.alza.cz/32-hyundai-flr-32ts611-sm... nevim jestli by to nebylo na zavadu aby to nezuchlo

nataci o cca 25*

Browsery na internet vestavěné v TV stojí často za starou bačkoru i v mnohem dražších a "značkovějších" TV. Ne, televize ti počítač nenahradí, ani pokud jde "jenom" o surfování na internetu.Mimochodem, to chceš ten browser používat přes dálkáč?

On tam má v kombinaci s klávesnicí, která má touchpad. Podle toho, jak tady všem oponuje, tak si myslím, že se chce jen prezentovat, jak geniálně vybral a hledá někoho, kdo ho pochválí a odsouhlasí mu to.

"geniální" to bude do té chvíle než zjistí, že půlka stránek v tom TV browseru nefunguje a výrobce žádné aktualizace nevydal a nejspíš ani nevydá.Raspberry s příslušnou bezdrátovou klávesnicí s touchpadem a nastaveným autostartem na plochu + spuštění Firefoxu by fungovalo 100x lépe.

Klavesnice a mys (touchpad) je super vstupni ovladaci zarizeni pro stolni pocitac... neboli kdyz lezi na kvalitnim stole pred kvalitnim monitorem a je k tomu dobra zidle...Pro ovladani televize se absolutne nehodi... stejne to jen kazdy potrebuje aby si mohl prehravat videa nevalne kvality z pofidenich stranek.GUI TV ma byt tak navrzeno aby se dalo ovladat jednoduchym dalkovym ovladacem... prijdu, zapnu, pustim co chci sledovat a hotovo. Jeste je dobre pripojeni gamepadu pro nejake oddechove hry.

tak na ovládání TV ti stačí standardní GUI TV a dálkáč TV. Mi šlo o to, že když někdo mermomocí chce surfovat na TV, tak ať si k tomu připíchne Malinu a surfuje přes ní a TV použije jen jako monitor.

On tam má v kombinaci s klávesnicí, která má touchpad. Podle toho, jak tady všem oponuje, tak si myslím, že se chce jen prezentovat, jak geniálně vybral a hledá někoho, kdo ho pochválí a odsouhlasí mu to.Podle sebe soudim tebe Tim jsem chtel upozornit JackBrno aby mi nepsal rozumy ale i po tom postu neprestal. Nazdar chytraci.

Mam Hyundai telku 5 roku. Kupoval jsem ju hlavne k vuli CD/DVD prehravaci. . Zrovna 5 let od koupi zacal obit DO asi dostal mrtvici na levou strau. Ale to mozna k vuli tomu ze jsem denne prosel teletext, tlacitka dostaly zabrat. Zvuk ovladam tlacitkama a txt misto 171 dam 20p a vracim se. S obrazem to vcelku slo jen zvuk nic moc., jak to ma repro v zadku tak je taky zvuk ze zadku. Teletext 888 mi doda titulky kdy neni rozumet. Takze s wifi nebyla, nemuzu proto sloužit s poznatky. Za ty prachy na dva roky dobry 🌚+⛄⛄⛄⛄

Dik, ja jsem zase videl https://www.youtube.com/watch + nejake recenze na mallu ze tv prestala reagovat za tyden. To samozrejme muzou byt vady nejakych kusu. ...

V breznu jsem koupil STB Tesla 320. Stal 899 kc. Tedho nabizi o 200 min. Pred par dny jsem ho zkousel a zjevny problem. Zvuk na mp4 jde DO ale Mp3 ne. Almy tehdy nemeli, 5 roku stary STB jednoduchy a funkcni. Muze byt jak pises. Kdysi jsme kupovali radio. Z trech kusu v obchode mel kazdy nejakou zavadu. Vzali jsme nakonec ten prvni ( znovu) jednoducha oprava a bezelo desitky let. Pozn jak pisu o Hyundai vypadlo mi ze zvuk ovladam tlacitky na boku televize.Nechapu v posledni dobe proc casto nedavaji pohled na na lelku z boku kde je ovladani a zadek. U STB pro zmenu nemaji popis vsech tlacitek a na Alma 2800 aby hledal rec. A mozna vic problemu

Alma 2800, to DO bych nechtel takova vec dokaze zabit treba dobry vyrobek.

Rozobrať, vyčistiť, prípadne podlepit. Najlepšie na Ali kúpiť za cca 3e nový ovládač

Hyundai jsem koupil před snad 10 roky. Na to co uměla, vůči konkurenci byla o více jak o 10 procent levnější (Sencor, Emos ... a podobné značky ignoruji, děsné šunty). Dodnes plná spokojenost.Kdosi zmiňoval problém s ovladačem. Zpravidla stačí investice 50 Kč:https://www.ges.cz/cz/gumky-s-lepidlem-pro-o... nebo setřít vyluhované změkčovadlo mezi pryžovou klávesnicí a tištěným spojem. (zkušenost u LG).

nemá záznam na USB ...Záznam na USB ? nepíšou to na Heurece ... https://televize.heureka.cz/hyundai-flr-32ts611/speci...

Tohle neni treba, tam staci cteni dokonce i mkv to umi