» Poradna » Ostatní

NEJ značka elektrospotřebičů

Dobrý den, chtěla bych si zařídit kuchyň elektrospotřebiči (trouba, varná deska, mikrovlná trouba a digestoř) a obývací pokoj (televizí, minisystémem, domácím kinem a blue ray přehrávačem). Dá se obecně říct, která značka je nejlepší v obou kategoriích? Díky za odpovědi, Lucka

Odpovědi na otázku

Odpověď - Dodavatel, který dává nadstandardní záruky (3 roky a více) a jeho obrat je natolik velký, že reklamace jedné domácnosti je pro něho finanční prkotinou, má už sám o sobě kvalitní výrobky (špatné dodavatele vykopnul ze svého portfolia dodavatelů).

takhle bych to určitě neřekl. Firma Beko dáva 5 let na lednicky a není to kvalitní výrobce značka Gogen dáva 40 měsíců záruky a určitě nedelají kvalitně ani bílou ani černou techniku. Takže nato pozor! Třeba značka Whirpool ale u určitých vybraných výrobců dáva k výrobkům jejich program infynity který se standartne dokupuje což je 8 záruka na náhradní dily a platí se jen prace technika a jinak obecně je značka Whirpool považovana za velmi kvalitní značku a patří do té skupiny toho něj společně s ELUX, AEG, Bosch, Siemens, Zanussi a pak ještě Miele ale tam je mnoho poviku pro nic. Určitě bych v bíle nevěřil značkám LG a Samsung ty delají skvěle černou ale bílá jim moc nejde a pak tu máme podřadné značky které kdyby oplívaly kvalitou a dnes josu ostudou mluvím o ETE a o Calexu ruce pryc. A černa LG, Samsung, SONY, Panasonic, Philips, JVC každá značka má něco každá značka v něčem je exceletní a nečem nic moc. Zde zase opět pozor na značky kde jejich věhlas je opět otočený na ostudu Orava, OVP, OTF, TESLA, Grundig a tech značek v oboch segmetnech které určitě ne je mnoho pokud se budete držez osvedčených značek neuděláte chybu pokud budete experimentovat či se necháte zlanařit reklamou či chytrým sousedem určitě to na škodu být nemusí ale nikdy Vám to nepřinese nic dobreho

A když sme u té záruky tak se tady objevil ještě jeden nešvar a to je prodloužená záruka prodejcem POZOR nato! je to jen otom jak z Vás vytahnout víc peněz Protože pak o záruce rozhoduje prodejce a ne vyrobce a může si cokoliv vymyslet proč zaruku neuznava třeba Okey je tímto proslulej dalé tuto danajskou službu poskytuje Datart a z tech netových třeba mall a jiné pro mně každá firma co tohle poskytuje ztráci na duveryhodnosti

já mám pračku AEG asi 12 let a ještě nepotřebovala zásah technika a to nepoužívám calgon
dále mám asi 7 let troubu Mora, 3 roky indukčku a digestoř Mora - žádný problém
10 let kráječ Siemens - žádný problém
9 let robot Bosch - žádný problém
7 let var. konvice Moulinex - špatný spínač, novou sem nekupoval, nahrazena indučkou
DVD Gogen - 2x záruční reklamace, teď na dožití
8 let CRT TV Philips 32" - žádný problém

Souhlasím přesně tak nak to je