» Poradna » Počítačové sítě

Neinainštalujem programy a ani neodinštalujem

Dobrý deň, Od minulého týždňa mi nejde na PC (WIN 10) inštalovať stiahnuté programy. Ponukne hlášku "NIE" .Predtým tam bola ponuka ÁNO a NIE . Skušal som i odinštalovať programy dá do ponuky tú istu hlašku NIE,, keď na ňu kliknem tak ma vráti zpäť na obrazovku. Ďakujem

Odpovědi na otázku

Neni za čo.

Ráno k lekárovi

Bud jsi si přitáhl virus nebo CCleaner což je možná ještě horší Takže navrhuji obnovit a nebo reinstal

A to může být rád že se mu nesekl jestli má kurxxvira počítač tak že po vypnutí nejde nahodit.

CCleaner som dlho pužíval, práve vtedy , keď sa mi to stalo odišiel i ten

Tak zkus vypnout tohle jak je to tady. http://pctuning.tyden.cz/software/ladeni-windows/3...

Z hlediska bezpečnosti je to optimálně přenastavené.. NE..NE.. a prostě NE.. a basta..

Na Slovensku Tvojej odpovedi sa hovorí , že si "chudáčik" aneb "postihnutej"

Čo sa hovorí na Slovensku o mojej odpovedi..???Tak s tím si fááááákt nedělám žádné starosti..

Namiesto toho , aby si pomohol tak rýpeš . Ale zrejme nič iné nevieš.

Tak v tvém případě, že jsi hojně ke své falešné spokojenosti užíval čistítka CcLeaner , zbývá jen jedna možnost, přeinstalovat systém.. Nebo použít obnovu systému a vybrat bod obnovy k datu, kdy byl systém v pořádku.. Kdybys měl z minulosti vytvořenou zdravou zálohu uloženou na externím disku, pak by to bylo nej řešení.. Čili zavést zálohu a FERTIG..

Obnova systému mi nejde spustiť a externý HD mi odišiel pred 2 týždňami. Ďakujem za radu.

CCleaner používam možno 20 rokov a nemal som s ním problém

Tak si běž pro radu na slovenskej server

Ty jseš fakt neurotik

Už to máš funkční nebo se to snažíš nějak opravit? Jestli to pořád nejde tak bude nejrychlejší přeinstalovat windows

Dobře,nikdo nechce pomoc. Screenshot toho erroru?