» Poradna » Mobily

Nefunkni klavesnice na telefonu

Dobry den, od vcerejska mi zniceho nic prestala fungovat klavesnice na telefonu Huawei y5 ii Android 5.1 ta klavesnice byla Huawei Swype. Predem moc diky za pomoc a rady

Odpovědi na otázku

Co to znamená "nefunguje"? Jinak klasika, reset továrního nastavení.

Kdyz jsem predtim klikl na nejake textove pole, tak se automaticky zobrazila klavesnice.. Ted se muzu uklikat a nic se nestane.. Na vyber je sice jeste jina klavesnice, ale zvyk je zvyk a minimalne me aspon zajima, co se mohlo stat, ze nejde.

To ti nikdo neřekne, co se stalo. Prostě nějaký softwarový zásek. Předpokládám, že obyčejný restart už jsi zkoušel, takže teď už jedině tovární nastavení.

Moc diky za tip, ale do tovarniho nastaveni se mi opravdu nechce..

Ještě zkus jít do nastavení "jazyk a vstup", kde se vybírá klávesnice, přepni na tu druhou a pak zase zpět. A jestli to nepomůže, tak už asi nebude jiná cesta, než tovární nastavení.

dekuji za radu pomohla mi a urcite az budu mit dalsi problem urvite bych si nechala poradit díky

Tohle mi pomohlo. Přepnout klávesnici na Swype, z Google Play stáhnout klávesnici Gboard a nainstalovat aktualizaci, pak přepnout zpět na Gboard a funguje.

já to zadala hlasem a pak opětovně nainstalovala Gboaard klávesnici a paráda funguje to

DĚKUJU

Dobrý den. Nefunguje mi klávesnice u mobilního telefonu Huawei Mia 41. Prosím o radu. Děkuji

Mam stejny problem, jedine co jsem dohledal k tomu tak bylo ze ji prestal vyvojar podporovat

To že vývojář přestane podporovat aplikaci fakt neznamená, že přestane fungovat :) Navíc to je originální aplikace od výrobce telefonu ;)

Jeste nez udelas reset/tovarni nastaveni celeho telefonu, zkusil bych vymazat data jen te klavesnice Huawei Swype.Bez do Nastaveni - Aplikace - Menu - Zobrazit systemove procesy. Najdi tam aplikaci te klavesnice a otevri ji (ja mam na Honoru 7 Swype for Huawei). Otevri volbu Storage (nebo data, nebo uloziste nebo neco podobneho) a stiskni tlacitko smazat data.

díky za radu už jsem si s tim nevedela rady díky moc

Tak teďka se mi to podařilo změnit. Nejprve je nutné zjistit, zda máte nainstalovanou aplikaci "Gboard". Potom zadáte nastavení - systém - jazyky a zadávání - jazyky (čeština) virtuální klávesnice - Gbouard - jazyky čeština (QWERTZ) předvolby - klávesa hlasového zadávání - vypnout popř. další nastavení dle potřeby a je to

Ahoj, mám nutný problém předem sorry že to píšu sem ale jsem neschopnej udělat novou diskuzy ale o to nejde..mám telefon Samsung Galaxy j3 2017 prostě najednou se mi začal sekat.. tak sem asi 2x vymazal hystorii ale nic.. tak sem ho restartoval.. no.. ale mám na telefonu heslo.. akorat že se mi neukazuje klávesnice takže se nemůžu přihlásit nic. předem budu rád za každou odpověd

Úplně jednoduše bez továrního nastavení. Najdi v nastavení správce aplikaci, najdi Gboard, úplně dole Podrobnosti o aplikaci > aktualizovat.

Dobrý den mám stejný problém zapnul jsem telefon a nemohu se přihlásit protože mi nejede klávesnice a nemohu dát telefon do továrního nastavení protože se nemohu přihlásit.Děkuji za odpověď

Dobrý den, mám stejný problém počitam s tím že nějaka nová aktualizace takže nejspiše tovarní nastavení protože mě blbce jako prvně napadlo že to restartuju a teď už se přes zamek do mobilu nedostanu. Takže asi zbyvá jen to tovární nastavení -_- .

Děkuji moc, pomohlo mi to hodně. Taky mi nefungovala klávesnice Gborad a už jsem nevěděla, co mám dělat, ale aktualizovala jsem to a všechno funguje. :) Mám Huawei P9 Lite

Moc díky... řešila jsem totéž, aktualizace mi pomohla... už zase píšu...

Děkuji moc krát!Za krátké a lehké vysvětlení. Díky vám mi zase konečně funguje klávesnice.

Díky moc za rady, pomohly , dnes zničeho nic stejný problém, Huawei P9 Lite,pomohla znovu atualizace a nové nastavení dle výše uvedených rad.

Mně pomohlo v nainstalovaných aplikacích smazat data u klávesnice (Gboard).

Mám problém u Xiaomi vždycky mi nevijede klávesnice někdy mi psát kde ale někdy zase ne prosím poraďte.

Dobrý den nejde mi klávesnice na mobilu Samsung Galaxy j5 2016. Mobil mám v angličtině a když jsem vymazal data tak se mi odhlásili heslo od wi fi takže nemůžu dát tovární nastavení

Také mi zmizela klávesnice-ale já si ten mobil připojila k Pc a stáhla si tam klávesnici ze Slunečnice a aktivovala ji-a funguje.

Něco podobného se mi také stalo, akorát na tabletu. Rozbil se mi displej a tak jsme ho dali na opravu. Po opravě displej vpohodě funguje ale když jsem chtěla zadat heslo od wi-fi , tak se mi neukázala klávesnice. Popravdě vůbec nevím co mám dělat. Tablet jsem několikrát restartovala, zkoušela jsem vyměnit klávesnice ale nic nefunguje.

Hlavní menu → Nastavení → Jazyky a zadávání → Fyzická klávesnice → Zobrazit virtuální klávesnici - zaškrtnout

Dobrý den dnes jsem chtěla použít svůj starý mobil HUAWI a když jsem měla napsat heslo od sve SIM karty nefungovaly mi čísla konkrétně 1,2 a 3. Zbytek čísel(4,5,6,7,8,9,0) fungují . Co mám dělat ? A má to cenu ho dávat do opravny ?

chcem poslať správu a neobjaví sa mi klávesnica. Čo mám robiť?

Včera večer mi ještě šel telefon z niceho nic se mi vypnul a nejde ani restartovat ani vypnut,a nejde zadat PIN