» Poradna » Web a internet

Nefunknčí domácí skupina

Dobrý den,Máme doma router, přítel je na něj napojen stolním počítačem a já mám kabel v notebooku Asus. Oba máme Windows 8. Skrze domácí skupinu se nám dařilo hrát počítačové hry, ale najednou vše přestalo fungovat. Pokud nyní zapnu hru a dám najít "lan" vůbec nic se nezobrazí. Oba navíc máme napsáno v domácí skupině " žádná další zařízení nejsou v domácí skupině" což by neměla být pravda.Nevíte co s tím ?Děkuji

Odpovědi na otázku

Víme co s tím, dát to zase do chodu. Jste oba v jedné domácí skupině? Musí se k ní přihlašovat přes heslo, stejné heslo. Nemohlo dojít k tomu, že jednomu se skupina ztratila, odpojil se z ní, a pak si vytvořil novou, svojí vlastní a každý jste nyní v jiné grupě?

Ano,jsme v jedné skupině a oba máme heslo. Nemyslím si že bychom si vědomě vytvářeli jinou skupinu, to ani jeden neumíme... ale zkusíme restart počítačů když budeme zapojeni.

Většinou stačí restartovat (oba) počítače...

Zkusíme. Děkuji