» Poradna » Ostatní

Nefunkčný režim spánku

Zdravím , dnes ráno sami samovoľne prebudil PC z režimu spánku a od tej doby sa nedá ,,uspať" ... keď ho dám do režimu spánku automaticky sa hneť zapne ( v správcovi zariadení som po vyškrtal skoro všetko čo sa dalo na prebúdzanie z režimu spánku ) ... ešte také plus sa mi stalo že kurzor sa zasekáva náhodne niekedy po pár sekundách niekedy pár desiatok sekúnd ( reinstaloval som ovládače na myške a išla v pohode no cca po pol hodine to robí zas ) neviem či to nejako súvisí ale tieto dve veci sa zrazu nastali ako problém po tom ako sa sám prebudil z režimu spánku :D ...

Odpovědi na otázku

zkus přeinstalovat ovladače grafiky

skus odpojit mys...podla mna ti blbne senzor na mysi... ak to uspis a nezobudi sa mas vinnika.

Preinštaluj načisto systém W8.1 alebo polož svoj dotaz ohľadom nekompatibilného ovládača myši o.i. na Poradna.net ako aj na ostatné, celosvetové, zahraničné fóra.

To je dotaz jak do KsichtoKnihy. Tedy je technická poradna.Z Tvého vágního popisu může vyplývat cokoliv, od hw závady až po hacknutý OS, ovládaný vzdáleným pánem.Co s tím?Zkus sdělit základní info:- hw sestavu včetně verze a stavu BIOSu;- verzi OS;- hlášky v Admin logu;- provozní teploty GPU, VRAM a chipsetu při max. zatížení;- výsledný log testu ACPI:Admin konzole cmdpowercfg -energy- základní log FRST:https://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-...