» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkčnost přepnutí z režimu S (Windows 10)

Dobrý den,potřeboval bych poradit, jak přejít z režimu S (Windows 10) jen na klasický Windows 10?Zkoušel jsem už všechno, ale blokace mi neumožní zbavit se režimu S. Najel jsem si do "Microsoft store", zadal "přepnout z režimu S" a ve výsledku mi ten systém napsal: "Obraťte se na správce IT nebo systému". Problém je, že správce počítače jsem já. Jiného správce IT nebo systému, na kterého bych se mohl teoreticky obrátit neznám.Správce mám jen, co se týče WiFi, ale ten s tím režimem S nemá nejspíš nic společného.Budu moc rád jakékoliv rady a pomoc. Předem díky.

Odpovědi na otázku

https://www.informit.com/articles/article.aspxine sa k tomu povedat neda... asi len, ze nemal si to kupovat, vacsinou s "s" predavaju nepouzitelny HW.

Nic jsem nekupoval... Respektive při koupi nového notebooku jsem kupoval nový program "Office", ale ten mám už čtvrtý rok a až do téhle doby všechno šlo.
Postup podle odkazu jsem zkoušel, ale jak říkám, psalo mi to, že se mám obrátit na správce IT nebo systému.
Jinými slovy, je nějaká možnost se toho zbavit?

Aktivij účet superadmin https://www.iseepassword.com/blog/activate-super-admin... Přihlaš se do nějProveď přechod z S do normálního režimu běžným způsobemOdhlaš se z účtu superadmin a přihlaš se zpátky do svého účtuZruš účet superadminHotovo

Nefunguje.... Zkoušel jsem i tovární nastavení a nic... Nevím, proč to nejde, když dřív to bylo v pohodě....

Když je někdo totálně dutej a kupuje si sračku s označením "S", takovýmu debilovi není pomoci..

sorry, ale urážet se nenechám.... Jestli nemáš, co bys mi poradil, tak se radši nevyjadřuj, dík...

V tomhle bodě už bych asi osobně dávno ztratil trpělivost a provedl čistou instalaci...

Přepnutí z režimu S vnímám jako jednorázovou operaci, tj. pokud to už jednou šlo, jak píšeš, proč je potřeba to dělat znovu?

Najprv musíš ísť do nastavenie - aktivacia-prejsť na win XY home/pro , potom prejsť do sporu a v záložke Switch out S mode prejsť na Get, žiadnym iným spôsobom sa to nejako jednoducho prepnut nedá, ak sa v časti aktivacia zobrazí ponuka inovácia ,v žiadnom prípade neklikať ďalej ale vrátiť sa naspäť a zopakovať ….