» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkční zvuk ve windows 10

Ahoj, mám menší problém:Windows 10lenovo thing pad T420 (zkusil jsem použít externí zvukovou kartu)Po spuštění windows funguje vše v rámci možnost dobře ale po několikati hodinách zaplého pc mi vypadne zvuk. Vše jede a najednou nic. Hardwarem to asi nebude protože jak jsem již psal používám i externí zvukovou kartu (AXAGON ADA-10).Nev někdo co se s tm dá dělat? Děkuju.

Odpovědi na otázku

Čo stála ta paráda?

pokud myslíš pc tak 2500 Kča externí zvukovka 200Kč

Prehreje sa HW, ak ti nevypadol kábel. Zrejme nesúrodá impedancia repro.

notebook může topit jak chce ale stačí restart a zvuk zase pár hodin jede (a není to pravidelné)

Ext. zvukovka = hardware.