Nefunkční zvuk u monitoru

Ahoj, dnes jsem si koupil monitor BenQ GL2580 a snažím se zjistit, proč mi nefungují reproduktory u daného monitoru. Na netu jsem našel, že tento monitor nějaké ty základní speakry by měl mít, ale ani za boha nemohu přijít na to, co dělám špatně, že mi zvuk nefunguje.. Ve zvuku jsem si nastavil tento monitor jako výchozí zařízení a zelená čárečka ukazatele zvuku tam funguje, ale prostě zvuk nejde.. nějaké rady?(mám win 8.1)

Odpovědi na otázku

100% používáš VGA / DVIMusíš ho mít propojený s HDMI

Mám to připojené normálně HDMI kabelem do počítače.

A máš to připojené ??? Jackem do zvukovky ???

Mám to připojené normálně HDMI kabelem do počítače.

Není něco v nastavení - menu monitoru ???

Je tam pouze mute a hlasitost.. Vše mám na maximum.

Pozri sa v menu monitora, v položke audio, či to nemáš vypnuté, alebo stíšené.

Co máš za grafiku?

1023Mb NVDIA GeForce GTX 650

V "Zařízení pro přehrávání" si nastav HDMI Output jako výchozí zařízení. Jinak ti to jde do zvukovky na MB.

To teda nevim kam by ty repro schovali. Spis bych rekl ze na monitoru bude vystup pro pripojeni pridavnych repro, zvuk tam muze jit po HDMI. Co na to rika manual?!

Již jsem zjistil na FB skupině v čem je závada, mám model GL2580H, které nemají reproduktory ani line in.. Pouze vstup na sluchátka

mel jsi na mysli vystup... jinak ano, to je presne to co pisu

Zkus do cerneho jack konektoru na monitoru (s piktogramem sluchatek) zapojit treba prave sluchatka nebo repro.