» Poradna » Notebooky

Nefunkční zvuk - Není nainstalováno výstupní zvukové zařízení - Windows 10, Asus

Dobrý den,již několik dní mi na notebooku Asus model X555L nefunguje zvuk. Mám Windows 10 (64 bit). Vše začalo poté, co jsem přes wifi propojila notebook s televizí, abych na ní pustila video. Od té doby mi ikonka zvuku na pravé dolní liště hlásí "Není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení". Když však propojím notebook s televizí, zvuk normálně funguje. Zkoušela jsem již vše možné, ale nic nepomáhá. Prosím proto o radu.Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Máš síce Win10, ale princíp je rovnaký - PTM na ikonku repráčika - Zvuky - Prehrávanie - a pozri sa, či máš "Speaker" nastavené ako predvolené zariadenie. Prípadne i na to PTM a v menu pozrieť, či tam nie je ponuka Zapnúť. Taktiež tamtiež - Vlastnosti - Všeobecné - dole Využitie zariadenia - pozrieť, aký je stav (má byť Používať toto zariadenie).

Kde jsi spáchala chybu:"přes wifi propojila notebook s televizí"Co s tím?1) Obnov W10 ze zálohy nebo z bodu obnovy z doby před uvedenou akcí.2) Propoj NB -> TV pomocí kabelu HDMI -> HDMI.Nebo lépe:přehrávej videa ve stolním PC na příslušném monitoru.

Ahoj, mám stejný problém jako ta paní.Mám notebook HP a připojil jsem h o k panasonic viera přes hdmi.Vše normálně šlo dokud jsem hdmi neodpojil.Pak nehráli vestavěné repráky v ntb.Restartoval jsem ntb, který se po restartu aktualizoval...A od té doby zmizela zvuková karta ze správce zařízení a zvuk v ntb prostě nejde, ani repro ani sluchátka.Když znovu zapojím hdmi, naskočí tam zvukové zařízení panasonic a zvuk jde...Ovladač jsem Realtec už jsem dvakrát přeinstaloval ale bezefektu...Prosím pomoc.

ztratil se mi zvuk

-ve správci zařízení zvukovka je?-jde povolit?-je tam vykřičník otazník?-proč jí nepřeinstalujete?wifi propojila notebook s televizí... jak? Máte notebook který podporuje funkcí bezdrátový display? Nebo myslíte stream? ( cromecast např) -Když však propojím notebook s televizí, zvuk normálně funguje... Jak myslíte bezdrátově nebo přes HDMI, display port?

V tom prípade - smer https://www.asus.com/in/support/Download/3/663... a stiahnuť ovládač (pod Audio).Hore sa však musí zadať CPU (malo by to byť v dokladoch, návode) a OS (Win 10 64-bit) a vyhodí dostupné ovládače podľa kategórie (hľadať AUDIO) - stiahnuť - nainštalovať, počúvať

Dobrý den, děkuji všem za rady. Nové ovladače zvuku se mi nepodařilo nainstalovat, přeinstalování Windows také nepomohlo. Nejspíš se mi pokazila zvuková karta jako taková. Uvědomila jsem si, že jsem totiž předtím letěla letadlem a měla notebook v kufru, takže asi došlo k mechanickému poškození zvukové karty a možná to tedy nemělo žádnou souvislost s připojením notebooku k televizi. Každopádně jsem si koupila externí zvukovou kartu a nyní mi již zvuk funguje.

Dobrý deň, som servisný technik a s týmto problémom som sa stretol už 3. krát vždy u modelu ASUS X555..., alebo K555... Nevyriešil som to doteraz nijako, len externou zvukovou kartou. Chcem sa len spýtať na model notebooku, ktorý má rovnaké problémy so zvukom. ďakujem

Mám rovnaky problém- Model Asus X555LB

Stejný problém - ASUS X555L

Stejný problém Asus X555L

Přidávám se - Asus F555L

stejný problém Asus X555LB, nikam jsem PC nepřipojoval, myslím že po nějaké aktualizaci se ukázala ikonka s křížkem a píše to, že není nainstalováné žádné výstupní zvukové zařízení

To samé...X555UB

dobry den mne nejde zvuk

Mám stejný problém na Lenovo B560. Po propojení s TV před HDMI a následném odpojení mi hlásí "Není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení", podnikla jsem už opakovaně všechny kroky, který se doteď daly na internetu dohledat v diskuzích a nic. Zvuk mi na ntb nejede několikátým měsícem.

Dobrý den , několik dni mi nejde na počítači Dell nefunguje zvuk mám windows 7 vista prosím pro to o radu . Předem Děkuju

U ikony zvuku se objevil červený křížek a říká mi to ,že není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení,toto se objevilo včera,nevím,jak zařízení obnovit.Děkuji.

mam teorii : hdmi - spatny kabel, ktery "odpali" vstup na NB. ale jen zvukovy pin. Co vy na to ?

nesouhlasím, mám HP stolní počítač a stejný problém, jen tu televizi nepřipojuji :)

Ahoj: Zkontrolujte, zda tento zvukový ovladač W10 IDT funguje pro váš model. Nainstalujte a restartujte počítač. Tento balíček poskytuje zvukový ovladač IDT Tempo High Definition Audio Driver pro podporované modely stolních počítačů, na nichž běží podporovaný operační systém. Název souboru: sp71717.exe

krasova4 PRAHA3