» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkční: Windows DVD Přehrávač

Z Windows 10 Pro se spustí aplikace "Windows DVD přehrávač", a po čase přestane aplikace fungovat a objeví se hláška "Něco se u nás stalo. Zde je kód chyby, pokud by byl potřeba: 0x87E10BC6". Stane se, že po určitém počtu spuštění aplikace. Případně, když obnovím ze zálohy systém Windows 10 pro, tak aplikace opět funguje, ale po čase opět se objeví hláška. Prosím o radu jak tuto závadu odstranit. Předem děkuji Karel

Odpovědi na otázku

... na DVD přehrávač se vykašli a dej si tam PotPlayer zde: https://potplayer.daum.net/ ... /zřejmě 64bit/ ... a nebudeš mít žádný problém ...

já používám na všechno přehrávače VLC nebo SMPlayer a nikdy žádný problém nebyl, umí navíc kdeco dalšího. Oba zdarma a v češtině.

stáhni si VLC media player

Ano, VLC je jistě jeden z nejlepších.. nicméně ne jediný multimediální přehrávač, který přehraje všechno. Vyzkoušel jsem různé přehrávače a nakonec používám už dlouho MPC-HC multimediální přehrávač.Ještě se mi nestalo, že by něco neotevřel. Jeho ovládání je tak snadné. Je i v češtině. Startuje bleskurychle. Pamatuje si, kdy jsem přerušil sledování filmu i když přehrávač zavřu. Ale to VLC umí samozřejmě také.U MPC-HC jsem už ale zůstal až do dnes. Nikdy mě nezklamal.Doporučuji všem, kteří rádi zkouší...Zde je odkaz na stránky výrobce: https://mpc-hc.org