» Poradna » Web a internet

Nefunkční WiFi

Dobrý den,restartoval jsem router pomocí tlačítka vzadu a nejde se mi připojit k WiFi na notebooku a druhém telefonu. Na stolním PC a přítelkyně telefonu WiFi normálně jede. Můžete mi prosím poradit?Router je TP LINK Děkuji

Odpovědi na otázku

Jo ,přečti si návod

Připoj se přes ethernet a nastav si na routeru, co je potřeba. (Tedy, podívej se, co přesně jsi tím kouzelným tlačítkem vyresetoval a co je tam teď jinak.)

Ono pojem "nejde se mi připojit k WiFi" je velmi obecný. Těžko vám může takhle někdo poradit. Asi můžu jen doporučit vyzkoušet defaultni heslo, ale opravdu těžko může kdokoliv poradit.