» Poradna » Mobily

Nefunkční wifi

Zdravím,od včerejška mi nefunguje moje wifi jen na mobilu. Ostatní fungují, když jsem např. na zastávce, tak se normálně připojím. Na ostatních zařízeních mi wifi funguje bez problémů. V seznamu je, ale nedá se k ní připojit je tam uloženo, zabezpečeno a když dávám připojit, tak se nic neděje. Momentálně nemůžu zkusit restartovat router apod., ale jestli by pomohlo právě tohle, tak stačí napsat. Huawei Y5 IIPředem díky za odpovědi a tipy

Odpovědi na otázku

No restartovat router se zkouší jako první věc...

To je mi jasné, ale momentálně je to dost komplikované a potřebuji jistotu, že mi to pomůže.

Jistotu ti neda nikdo. A restart routeru je na 20s nez vse najede. Neplést s resetem. Restart se provadi odpojenim od elektriny na par vterin. Kdezto reset se provadi tlacitkem a vymaze veskere nastaveni. To se ale provadi az v posledni rade. Takze odpoj od el a za par s pripoj. Toto se provadi vzdy jako prvni, nez se vola na infolinku ci pise do poradny.

Takže restart s největší pravděpodobností pomůže? Já nemám v tuto chvíli k routeru přístup, proto to nechci dělat zbytečně.Díky moc za odpovědi

Me dnes zlobila wifi v mobilu od rana. V poledne jsem musel za nabytek a restartovat modem. Od te doby vse ok. Jen mi signal nedosahne az na zastavku