» Poradna » Notebooky

Nefunkční wi-fi po aktualizaci na win10

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Rodiče maji Asus k55VJ. Po samovolné aktualizaci na win10 () nefunguje připojení na Wi-Fi. Buď notebook síť vůbec nenalezne, a pokud ano, stejně připojení nefunguje. Věděl by někdo, co s tím?

Odpovědi na otázku

Aktualizovat ovladače wifi karty.

Zkusil bych některý z těchto ovladačů. Na stránkách Asusu totiž Asus K55VJ nemá podporu pro Windows 10, ale pouze pro Windows 8.1.http://ivanrf.com/en/latest-asus-drivers-fo...

Když sem napíše přesný typ wifi-adaptéru (je tam nějaký Atheros), bude možné poradit konkrétněji, kde najít nejnovější ovladače. (Od doby, co Atheros přavzala firma Qualcomm, stojí podpora koncového zákazníka za ....)