» Poradna » Web a internet

Nefunkční web eshopu-nelze reklamovat

Zdravím.Před několika dny jsem si z eshopu tsbohemia.cz zakoupil bezdrátová sluchátka, která však chci ve čtrnáctidenní lhůtě vrátit, jelikož jsou špatná a zcela nevyhovující. Problém je však v tom, že web eshopu https://www.tsbohemia.cz/ již týden nefunguje. Při otevření požaduje přihlášení, předpokládám že webového admina. Co mohu tedy dělat? Bez webu se nedostanu ani k telefonnímu číslu, takže pokud ho někdo máte, přidejte ho do komentářů. Předem díky za všechny odpovědi

Odpovědi na otázku

Závada bude na tvém přijímači, web normálně funguje.Servis a reklamace585 157 507 servis@tsbohemia.cz

Mě normálně funguje. Dokonce se tam můžu přihlásit pod svým účtem, jsem tam jen obyčejný zákazník, žádný admin.

Potvrdzujem - funguje (i zo Slovenska).

Co kdybys to zkusil z jiného počítače nebo smartphone? Nebo si fakt myslíš, že by jeden z největších eshopů v ČR neřešil týden nefunkční web? :)

HaHA, takže koupil jsis sluchátka která chceš vrátit, tak snad je musíš poslat s dokladem o koupi ne? No a na tom dokladu máš adresu i telefoní číslo :D