Nefunkční VGA u notebooku

Dobrý den,u svého noťasu používám externí monitor přes HDMI a chtěl jsem si připojit druhý přes VGA, ale když monitor přes VGA připojím, v nastavení zobrazení to ten monitor rozpozná, ale na monitoru mi běhá NO SIGNAL. Zkoušel jsem monitor připojit na jiná PC přes VGA a v pohodě, takže monitor je funkční. Nevíte co bych měl zkusit udělat, aby to fungovalo? HP ProBook 450 G0, WIN 10, i5-3230M s HD Graphics 4000 a přepínatelná AMD Radeon 8750M. Ovladače aktuální.

Odpovědi na otázku

A víš určitě, že lze oba tyto výstupy použít současně??

Chová se to stejně, i když zapojím monitor pře VGA samostatně.

Ještě to upřesním, když mám zapojené oba najednou a udělám print screen, tak na něm vidím plochy obou monitorů tak jak to má být, jenom na tom zapojeném přes VGA je v reálu černo na print screenu ne.

Nabootuj z flešky Ubuntu a zjisti jak se to chová tam. Pokud to bude stejné, jedná se o HW problém. Pokud to ale pojede, máš chybu ve Win.

Soudil bych, že notebook chce po monitoru, aby jel v režimu, který neumí (je ten monitor nastaven jako "Obecný monitor PnP"?). A, pochopitelně, je také možná hardwarová závada, počínajíc vadným konektorem až po vadnou grafiku.

1 tři monitory najdnou to moc neutáhne . Takže jen NTB+VGA nebo NTB + HDMI nebo VGA + HDMI 2 ten monitor pře VGA jaké rozlišení? jaká frekvence?3 nějaká redukce?4 co jiný kabel ?

1 tři najednou ani nejdou nastavit, vždy musí být jeden odpojený, ale ten monitor je černý, i když je zapojený sám2 je to už docela stařeček Acer AL1916 50/60 Hz, 1280x1024, ale stejný problém je, i když přes VGA připojím nový SAMSUNG S22D300, 3 žádná redukce4 zkusil jsem teď úplně nový kabel a nic

Ak nejde ani iný LCD, nebude chyba v konektore?