Nefunkční USB

Dobrý večer, vůbec nevím co mám s USB. Když připojím jakékoli zařízení do USB 2.0 nedělá to vůbec nic. Když připojím jakékoli zařízení do USB 3.0 tak to jen dává proud. Nic víc, zařízení se mi ani neukáže připojené... Vůbec nevím co s tím, nemohu si ani spravit mobil, protože k tomu potřebuji USB :(((

Odpovědi na otázku

A to se chlubíš, nebo si stěžuješ?

Stěžuju :(

Pokud to dělá s jakýmkoliv zařízením, pak bych nejdřív zkontroloval ve správci souborů jestli jsou instalovaný správně aktuální ovladače. taky je otázka jestli to nefungovalo nikdy nebo přestalo teď najednou.

Jo ovladače mám aktuální a když jsem ho koupil normálka to šlo, ale pak to přestalo..ty USB 3.0 jsou nějáký divný :/

nejsou divný, ale na USB 3.0 musíš mít origo ovladač od výrobce čipsetu (narozdíl od USB2.0 kde stačí standardní "windowsí" ovladač), takže zkontrolovat ve správci zařízení a pro jistotu přeinstalovat... jestli máš k tomu noťasu od výrobce cédéčko s ovladačema, tak bude tam...

Jojo ;) to vím, zkoušel jsem to taky :/ ae pořád nic ještě něco zkusím s těma ovladačema ;)