Nefunkční USB porty

Dobrý den, k Vánocům jsem si nechal sestavit a vyzkoušet počítačovou sestavu, jelikož mi došla domů, bez jakékoliv informace o závadě, hádám, že je v pořádku. Proto očekávám, že je problém nejspíše mezi klávesnicí a židli, jak se říká. Na Flash disku mám win 7, který se normálně načte, ale žádné jiné zařízení ne. Flash disk mohu dát do jakéhokoliv portu. Zkoušel jsem nějaké nastavení v BIOSU( zde běží všechno normálně) a po nějakých pokus bylo největším úspěchem rozsvícení myši. MB této sestavy je MSI B350 pro vdh. Za jakoukoliv radu budu rád. Moc děkuji.

Odpovědi na otázku

Chipset B350 není určen pro Windows7. Zkus Linux či W10.

Instalačka W7 neobsahuje drivery pro USB porty tvé desky. Pokud to chceš nainstalovet, tak máš 2 možnosti.1. Připoj PS/2 klávesnici. S ní se dá dokončit instalace W7 i bez myši. Poté nainstaluješ USB ovladače k desce už budeš schopný připojit i USB periférie.2. Proveď integraci USB ovladačů do instalačky Windows. Nekteří výrobci desek k tomu mají ke stažení i příslušnou utilitu, např. ASROCK:http://asrock.pc.cdn.bitgravity.com/Utility/UsbPatcher/Win7Us... (v2.0.16_AMD).zipKlidně ji můžeš použít i pro tvou desku.

(L)živě zase zničilo link, takže takhle:http://1url.cz/WtXSr

Moc děkuji, ale pravděpodobně koupim w10. Ona i grafika je určena pro w10. Ale i tak děkuji.