» Poradna » Notebooky

Nefunkční USB porty pro myš

Z ničeho nic mi u notebooku přestala fungovat myš, koupila jsem tedy novou, ale ta nefungovala rovněž, bohužel jen u mne. Zjistila jsem, že nejspíš mi na notebooku nefunguje ani jeden ze tří USB portů, když do nich dám myš nebo flashku. Mobil se mi po připojení nabíjí. Nevíte, kde by mohl být problém?

Odpovědi na otázku

USB port obsahuje datové a napájecí vodiče.Jestliže se nabíjí mobil, znamená to, že proudově jsou USB porty v pořádku.Jestli más na notebooku Windows, podívej se do Správce zařízení, zda jsou USB porty regulérně instalovány.Zkusil bych přeinstalovat ovladače k USB portům.Bohužel nepíšeš vůbec nic o typu NB, takže nic konkrétnějšího nejde poradit.Jinak bych to spíše svěřil někomu techničtěji orientovanému (tu přeinstalaci portů).