» Poradna » Notebooky

Nefunkční USB 3.0 - HP ProBook 4530s

Dobrý den,Přeinstaloval jsem OS na svém NTB HP ProBook 4530s. Dělal jsem přeinstalaci z W7 Home Premium na tentýž systém z důvodu, že byl zasekaný. Použil jsem originální licenci z HP, nedělal žádný crack. Po nainstalování všech možných i nemožných driverů, projetí PC přes Iobit Driver Booster a podobné, jsem dospěl k tomu, že nejde USB 3.0 port. Tedy jde, když připojím HDD, dioda bliká, ale v PC se nezobrazí (ani ve Správě počítače). Před přeinstalováním fungoval port bez problémů. Instaloval jsem opravdu vše z driverů na HP. Pokusil jsem se instalovat nějaké USB 3.0 drivery z Intelu, ale bezúspěšně (chyba s nekompatibilním systémem se zobrazovala i přesto, že na stránce bylo uvedeno OS W7 64bit a ten mám!).Jak bych mohl doinstalovat driver? Kde bych se měl poohlédnout? Co dělám špatně?Děkuji všem za rady.

Odpovědi na otázku

Můžeš sice potřebné drivery integrovat do instalačky, nástroje na to jsou, ale lepší bude si takovou instalačku stáhnout hotovou ne? A máš to bez práce..https://goo.gl/xPeKuS

Děkuji,již jsem vyřešil. Zjistil jsem ve správci zařízení, že port je od společnosti Renesas Electronics a pak už jen stáhnul driver z Intelu a bylo to.