» Poradna » Notebooky

Nefunkční tlačítko na CES klávesnici

Ahoj, na notebooku mi poslední dobou nejde tlačítko na levé straně od backspace, takže nemůžu používat háčky a čárky u některých písmen. Není to problém, že by to tlačítko bylo polité nebo něco takového, protože když přepnu na ENG klávesnici tak funguje, ale místo požadovaného znaku napíše znak rovná se. Děkuji za každou radu.

Odpovědi na otázku

Tohle může způsobovat nějaký virus/keylogger. Setkal jsem se i s případem, kdy na notebooku od HP způsoboval nefunkčnost tohoto tlačítka v MS Wordu (v jiných programech to bylo OK) od výrobce předinstalovaný "PDF complete".

Děkuji za radu, ale bohužel nepomohla. Pročištěno a nic...