» Poradna » Mobily

Nefunkcni tlacitko "guide" na DO Samsung

Prosim o radu, nahle prestalo fungovat tlacitko "Guide" na DO TV Samsung. (jen 2mesice stara TV). Prosim nevite nekdo co delat... btw zkusili jsme i stary ovladac od stare Tv Samsung a ani pomoci neho nemuzeme nabidku "guide" vyvolat. Takze nevime zda je problem v TV nebo v ovladaci, kazdopadne vse jinak funguje jen neni mozne pouzit guide a vybirat tak programy ... jen pouzivat sipky nahoru/dolu... coz je des Diky predem za jakoukoli radu.

Odpovědi na otázku

TV odpojit od napajeni, vydat baterie z ovladace a podrzet na chvilku POWER pak znovu zapojit a jede to. Dela mi to cca.1xrok

Aj ste to odstranili nakoniec..no..tlacitko power tu nevidim

OK, funguje to. Dík