» Poradna » Programy

Nefunkční TeamViewer

Dobrý den, chci u sebe na PC použít TeamViewer, ale píše, že zkušební verze vypršela a to jsem instaloval nekomerční - pro osobní použití. Nevíte, čím to může být? Zkoušel jsem i přeinstalovat, ale nepomohlo.

Odpovědi na otázku

Nepouzivej TeamViever a nebo si ho kup.

asi usoudili, že ho používáš příliš často a je to v rozporu s licenčním ujednáním /přečti si/, takže chtějí už "money" ...

Teamviewer je choulostivý a spoustu aktivit vyhodnotí jako komerční použití a prostě to blokne. Pokud to potřebuješ nutně, budeš muset platit.

Nekomerční je určená pro "občasné" použití ... jaks to používal ???

Opravdu jen párkrát, ale teď to potřebuji kvůli práci.

zaškrtnul si tam nekomerční použití a potřebuješ to kvůli práci ?? Divný ne ?

Sedlák pracuje nekomerčně.

Když to potřebuješ kvůli práci, tak už LOGICKY nejsi v kategorii nekomerční. To tě fakt nenapadlo? Řešení je úplně jednoduché - zaplať, nebo si najdi jinou platformu (kde ale asi taky budeš dotlačen ke koupi licence.)

V tom případě jste nejen porušil licenční ujednání TeamVieweru, ale i pravidla Poradny.Prosím o lock.

A z čeho usuzuješ, že použití kvůli práci je nekomerční?

"ale teď to potřebuji kvůli práci."Tak celkem logicky nemůžeš použít free verzi. Tys nečetl licenční ujednání?

Vy jste ale chytří. To komerční použití bylo detekováno ještě předtím, když mi známý pomáhal s aktivací Windows.

To je úplně jedno.Používáte to v rozporu s licenčním ujednáním, se kterým jste souhlasil. V Poradně to nemá co dělat.

A nebol ten windows náhodou aktivovaný nejakou firemnou multilicenciou?

Prejdi na Anydesk.

Funguje i MIKOGO.

nekomerční použití je omezené dobou používání a to jak často se připojuješ - překročíš to a spadneš do kategorie "komerční použití".Ale dá se to lehce napravit.. my si platíme cca 22.000 bez DPH ročně a jede to pořád a bez omezení.A moc se mi nelíbí když socky který neplatěj si stěžujou že jim to zadarmo nefunguje.. no řekni.. chtěl bys ze svejch peněz dotovat nějakou socku která se veze zadarmo ? Nainstaluj si tam Vzdálenou plochu Chrome to máš zadarmo.

Někde na svých stránkách mají formulář pro odblokování v případě, že falešně detekují komerční použití.

V tomto případě je ale komerční použití detekováno správně.