» Poradna » Programy

Nefunkční synchronizace v Google Chrome

Ahoj, po letech používání se znenadání objevil jeden problém s prohlížečem Google Chrome.

Dneska jsem Chrome běžným způsobem zavřel, aby mohla být dokončena instalace jeho aktualizace. Při dalším spuštění se ale objevila hláška, že profil nemůže být načten (tzn. nenačetla se moje historie, záložky, rozšíření...). Tak jsem vyzkoušel nejrůznější řešení včetně odstranění účtu a znovu se přihlásit, vypnutí dvoufázového ověření, reinstalace Chromu...

V tuto chvíli se už žádná hláška nezobrazuje, ale synchronizace pořád nefunguje. Když otevřu about:sync, tak je tam zvýazněna tahle zpráva:

Unrecoverable error detected at .\browser\sync\glue\frontend_data_type_controller.cc[93] browser_sync::FrontendDataTypeController::Associate : Sync configuration failed with status Unrecoverable Error during Bookmarks: Failed to load sync nodes

Děkuji všem za pomoc.

Odpovědi na otázku

Vymaž složku D:\Documents and Settings\Martin\Local Settings\Data aplikací\Google\Chrome\User Data

Včera jsem měl podobný problém. Chtěl jsem si Chrome znovu nainstalovat, ale už funguje jako dřív :)