» Poradna » Notebooky

Nefunkční přepínání grafické karty

Ahoj mám Notebook Acer Aspire E15-521G mám 2 grafické karty První je nějak zpojena z procesorem a dohromady se to Jmenuje se : AMD A6 6310 APU with AMD R4 Graphicsa ta má 1024mb. pak mám druhou AMD Radeon R5 M200 ta má 2,5gbA když hraju hry tak chci aby se mi to přepínalo na tu druhou na R5 výkonějšíale samo se to nepřepíná , Když jsem zkoušel R4 zakazovat a nic, V biosu taky stím nic neudělám protože tam nemám Advanced Options . mám Bios isydeH20 , ztahoval jsem různý ovladače , taky AMD Catalyst , Ve windowsu v nastavení zobrazení jsem zkoušel měnit a taky nic .. nenajde mi to R5 ale přitom ve Správci Zařízení se ukazuje , V programu AMD radeon software se ukazuje Taky jako GPU 2 , ale nijak nemužu na ní přepnout .. takže kdyby jste věděl někdo jak na to tak prosím odpověd' Zatím děkuju přeju pěkný den ..

Odpovědi na otázku

A určitě to nepřepne? protože i ta dedikované R4 240 je šunt na které nic nemůže běhat slušně (https://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-R5-M240.126735... ). Takže pokud se na tom sekají hry, je to vlastnost levné kalkulačky

hádám že chce hrát GTA5 jako každý

Holt herní notebook.

Obecně platí, že je nutné použít ovladače ze stráněk výrobce notebooku, aby všechno správcě fungovalo. Ze stránky AMD můžou být novější, ale neumí přepínání které tam má Acer...

Máš něco podobného jako je na tomto obrázku https://forumscdn.lenovo.com/old_attach/150025i291DEF1... ? Pokud máš tedy windows 10 ...Pokud ano, tak tento problém jsem ještě nevyřešil a mají jej některé notebooky s AMD R5 a R7 ... já to mám s R7.Takže pokud by někdo věděl konstruktivní odpověď a neposílal tazatele do krámu pro nový díl, byl bych vám vděčný :)