Nefunkční pření panel

Zdravím všechny, postavil jsem si pc, ale mám problém s předním panelem. I když podle mě jsou všechny kabely správně zapojené, přesto nefungují předno usb a audio stupy.může my někdo poradit v čem je chyba?DIK

Odpovědi na otázku

opusti svoje subjektívne pocity o správnom zapojení, zober do ruky manuál k doske a zapoj predný panel podľa neho. chyba bude najskôr v medzikuse medzi klávesnicou a monitorom

To je sice pekny, ale podle manualu to je spravne...jinak bych o pomoc nezadal...

Vadna deska, skrin, kabely, nebo zapojeni.

Bez podrobnejsich udaju, nebo kristalove koule, ti tezko nekdo poradi.

Pokud není chyba přímo v základní desce, jde o chybu v zapojení pinů do správných vývodů na desce. Piny jsou mrňavé, snadno se stane, že zapojíš na nesprávný kolíček. Taky můžeš zapojovat v obrácené orientaci, zvláště pokud je vývod na desce ve svislé poloze.