» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkční přehrávač hudby po aktualizaci Windowsu

Dobrý den,po aktualizaci Windowsu 1O mně nefunguje přehrávání hudby. Když chci v programu Total Commander přehrát hudbu v mp3 objeví se hlášení: Přístup odepřen. V případě, že použiji Tento počítač, otevřu složku a kliknu na vybranou skladbu, zobrazí se oznámení: Provádění serveru selhalo.Jak prosím odstranit problém? Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Nehledě na to, že uvedený tip je z roku 2016 - asi bych se nespoléhal na Windows Media Player ani na "moderní" Groove Music, ale nainstaloval pořádný přehrávač.Například XMPLayhttp://support.xmplay.com/