» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkční plocha ve Windows 10

Ahoj lidi potřebuju pomoc s tímhle s tím: https://ctrlv.cz/MA29 - obrázek.. nejde mi nic ani když mačkám tlačítko windows prostě nic hledal sem všude nápovedu a nic :( //Upraven titulek porušující základní pravidla poradny.

Odpovědi na otázku

Zkus restartovat počítač (stiskni současně klávesy CTRL-Alt-Delete, na obrazovce úplně vpravo dole by se měla objevit ikonka na vypnutí (restartování) počítače.

už restartoval asi 2x a nic :(

Núdzový režim, do PowerShell okopči: DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealthpotom znovu do PowerShell: sfc /scannow

Error 740

potom do cmd.exe príkaz sfc /scannow. Ideálne z ISO, nabútovať mašinu.Posledný bod obnovy ak ho máš vytvorený, ten ti určite pomôže.

píšeš kraviny :) už vím je to tabletový režim :)

Vypni si režim pro tablety. máš ho zapnutý.

to sem už zistil dik :)

Jak se vypíná režim pro tablety?

Obvykle v Nastavení.

a co ti má jít?