Nefunkcni PC s DP, ale s HDMI jede.

http://forum.zive.cz/viewtopic.phpAhoj, poslední příspěvek je můj, abych to nemusel psát znovu.Nesetkali jste se někdo s tím a nevíte, kde by mohl být zakopaný pes?

Odpovědi na otázku

Ahoj problém s kartou nebo kabelem,,,je šance že i na monitoru může být rozbité DP,,1. kup jiný kabel, pokud problém přetrvá...2. přehodit PC k někomu kdo má DP na monitoru a zkusit to tam,,3. reklamace grafiky nebo monitoru,,,

Ok, dík za rady. Naštěstí mám přístup ke zdroji, tak zítra vyměním monitor, kabel i grafiku a tyto pošlu na reklamaci.