» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunkční PC po odinstalaci office

V klidu jsem si zapl PC a chtěl odinstalovat Microsoft Office 2010. V ovládacích panelech jsem našel Microsoft Office 2010 odinstaloval PC chtěl poté restart tak jsem provedl a od té doby mrtví brouk zapne se naběhne Windows zmizne a konec

Odpovědi na otázku

Núdzový režim ide?

Nedaří se do něj dostat maximálně do míst kde se volí tovární nastavení a jiné možnosti ale ani diagnostika a ani vrácení k předchozí verzi nic neprovedlo

Vždy, keď sa ide odinštalovať nejaký komplexný SW ako Office, Visual Studio a podobne, tak sa najskôr urobí image systémovej partície... Ak sa niečo pokazí, vrátiš sa ľahko späť... ...a môžeš skúšať odinštalovať znovu...