» Poradna » Mobily

Nefunkční obchod play v tabletu lenovo

Máme tablet Lenovo TAB 2 A7-20F, verze Androidu 5. Slouží vnoučatům ke hraní her a sledování YouTube. Před mesícem začaly problémy, proto jsem ho dala do továrního nastavení. Po přeinstalaci byl problém obchodem play, tvářil se, že není nainstalovaný.. Pak se mi ho nějak podařilo zprovoznit přes int. prohlížeč.. Dnes začaly problémy opět. Nefunguje YouTube, stále se nabízí jeho aktualizace, která skončí hláškou ,, Kód neznámé chyby při instalaci aikace: -504 Občas se podaří něco stáhnout a nainstalovat, momentálně obchod hlásí ,,aplikace není nainstalována" Zkontrolováno Avastem, nic nenalezeno.. Verze Androidu je aktuální. Nevíte někdo co se to se to s naším tabletem děje?

Odpovědi na otázku

Při továrku se obnoví i verze obchodu play,která byla v systému.Pokud se tváří,že není nainstalovaný,tak to může být proto,že zrovna probíhá jeho aktualizace. Aktuální verze je 12.9.12. doporučuju kouknout do nastavení aplikace,jaká je nainstalovaná verze. Případně odinstalovat aktualizace přes nastavení aplikací a v nastavení obchodu play se proaktualizovat k nové verzi.