» Poradna » TV, audio a video

Nefunkční o2tv na LG tv

Ahoj, od pátku mi přestalo fungovat o2tv v LG tv, po odinstalovani app se cca tři minuty ceka při modrém pozadi a bílém o2, poté vyskočí přihlašovací panel, vyplním údaje, kolečko se cca 5 minut toci a pak to hodi error. Internet v tv je bez problémů, všechny ostatní app funguji, nemáte někdo podobný problém?

Odpovědi na otázku

O jakou se jedná televizi? LG používá jak vlastní systém, WebOS, tak i Android TV.
Jinak bych tohle spíše řešil s podporou O2, jelikož tady ti momentálně můžeme akorát poradit koupení Android TV boxu a propojit s ním televizi pomocí funkce Symplink. Pokud je televize staršího data s neaktuálním systémem, Android TV box z ní opět udělá chytrou televizi .
Případně O2 dodává podobnou krabičku / něco jako septopbox přímo s jejich aplikací.

Někdy minulej tejden proběhla aktualizace LG WebOS a od té doby jsou problémy.Počkat až se objeví aktualizace aplikace.

Nemas nahodou starsi verzi androidu ?Aktualizovat. Mne na tv panasonic pomohlo. mel jsem stejny problem.Bohuzel po aktualizaci androidu zacala o2 tv aplikace slapat v pohode, ale zmizely nektere funkce ktere puvodne fungovaly (tlacitko navratu k predeslemu programu)

mam tuto tv 49UH661V a aplikaci jsem nenašel na LG storeprosím o radu

Ahoj. Mám stejný problém. LG smart koupena v roce 2018 a teď mi to nechce tu novou aplikaci O2 TV 2.0 nalézt. Settobox mám na jiné TV. Proč mi to nechce tu aplikaci nalézt?
Díky za odpověď klidně do emailu.
Láďa

Nová O2 TV 2.0 je od WebOS 4.0 a vyšší.

Zdravím.A jde to nějak obejít,než kupovat za 4.000 set top box od O2. Jde mi taky jen o nahrátí nové verze, vůbec mi ji nenabídne. Díky za pomoc,radu jo a jsem jen ženská,díky