» Poradna » Notebooky

Nefunkční notebook

Zdravím,včera jsem vypnul svůj ntb Lenovo B70-80 a dnes už nejde zapnout,objeví se pouze nápis Lenovo na černém pozadí a to je vše. Systém nenaběhne. Do nouzového režimu se nedostanou ani přes Shift + F8 a přes Novo Button také ne.Je na tom Win.10 Home.Co s tím,má někdo radu. Dík.

Odpovědi na otázku

shift a ... , spíše po vypnutí a minutu klidu Start a onu klávesu, podržet ( ......)

ale v desítkách nemám vyzkoušenéKoukni do netu na rady Kupka jak opravit ...Dopoledne je to v nějakém vláknu

Jestli se dostanes do BIOSu, tak nabootuj z instalacniho media a zkus opravu OS nebo zavadece.

Do BIOSu se také nedostenu.Prostě nikam. Ntb vůbec nic nedělá , nic se netočí žádný zvuky jenom ticho.Svítí pouze ten nápis Lenovo.

svítí aspoň nabíjení ?

Ano,to svítí

Zkus to odpojit od nabíjení a vyndat baterii.Podrž několik vteřin tl. zapnutí.Vrať baterii a zapoj do nabíjení a vyzkoušej zapnout.

Mám to permanentně v zásuvce. Baterií v tom ani nemám,mám ji vyndanou,nepřenáším to.

Tak to zkus takto bez baterie. Odpoj a podrž několik vteřin tl. zap.Baterii bych z NB nevyndával.

Furt to samý jen teď k tomu ještě problikne kamera

Pokud se nedostanete do BIOSu je to hardware problém = servis nebo elektro odpad