» Poradna » Mobily

Nefunkční nahrávání hovorů po aktualizaci na android 10

Zdravím po aktualizaci na android 10 mi přestala fungovat aplikace na nahrávání hovorů ACRVčera ještě na androidu 9 fungovala bez problémů. Nemáte nějakou radu jak to zase dát do provozu po případě doporučit jinou aplikaci která by fungovala pro Android 10 Díky michal

Odpovědi na otázku

ACR tech je víc verzí no já mám Android 9 i tam byl problem. Ale zkus Cube ACR,teda pokud nemyslíš právě tuto.

Tak ten jsem zkoušel už taky a taky nicNedokážu si to vysvětlit kde je chyba

No hodně se o tom píše všude,ale řešení zatím nic moc https://infoek.cz/nahravani-hovoru-android-...

Chyba bude zase zaručeně v nějaké zapráskané nové "ochraně osobních údajů", o co se vsadíte?

Udajne je s tym problem s Androidom 8 a vyssim, neviem to na 100%.

Chyba je jednoduše v tom, že nový android má nové API, přibývají nové funkce, ale některé staré mizí. Nahrávání hovorů nebo obecně přístup k hovorovému streamu pro aplikace třetích stran je bezpečnostní riziko, tak to google omezuje. Bez potíží obvykle funguje nahrávání hovorů jen u telefonů, které to mají vyřešené už z výroby a výrobce to API Androidu obešel a stream si tahá přímo.

A co vlastně ti teď nejde apk.spustit nebo ti jen nenahrává hovor.

Spustí jde a i se aplikace tváří že funguje i nahraje ale když si to pustím je jen tichoAle vše co aplikace chce povolit je povolené

A jak to instaluješ já z jiných zdrojů a tím pádem jsem zakázal v obchod play,Play Protect a automatické aktualizace. Jinak to nahrávání nešlo ani v Android 9.

Jo zapomněl jsem,že bez toho zakázání těch věci mě to hlásilo,že Samsung nepodporuje tuto funkci.

Pekny den Michal, ako ste vyriesili problem, mam taky isty s huawei P20, po aktualizacii na android 10, emui 10 mi nefunguje nahravanie cez acr

Smiř se s tím. Google bohužel u A10 omezil přístup third part aplikací k hovorovému streamu, viz JackBrno. Řešení? Počkat, jestli u nás bude dostupný Googlí aplikace pro hovory, která by to, zdá se, měla umět vyřešit (nahrávat hovory)

Pokud bude ovšem právě kvůli GPRD (alias bezpečnosti) vůbec povolená. Pak už žádné nahrávání hovorů nebude.

Ještě mě napadlo jedno řešení a to vrátit se k Androidu 9 ale to bohužel nevím jak 😂

No asi tak,že dle značky mobilu najdeš firmware z Android 9 a postup instalace.

Cube ACR funguje i pro Android 10 u mě v A71 vyzkoušeno. Zde je postup instalace.https://infoek.cz/nahravani-hovoru-android-...

Zdravim,nevim jestli je to v souladu s podminkama, snad ano, doporucil bych nasledujici odkaz ( https://unlockphone.cz/nahravani-hovoru-v-telefo... )Opravdu skvela firma, delaji mnoho veci a vedi co delaji. Hlavne to neni pouziti app tretich stran a funguje to.

Zajímal by mě názor advokáta. Pokud si zákazník zakoupí jakýkoliv přístroj kvůli funkci, kterou aktivně využívá a výrobce mu ji odeberete, porušujete tím kupní smlouvu v celém rozsahu??Funkce podle mě může výrobce přidávat, ne jednostranně odebírat bez předchozího upozornění a minimálně s nějakým přechodným obdobím. Je to stejné, jako kdybych si koupil auto s 6 stupňovou převodovkou, servis mi provedl aktualizaci SW, protože v operačním systému jsou chyby a musí se aktualizovat a po aktualizaci SW v autě jsem nemohl používat 6-tý převodový stupeň. Nebo jsem nemohl couvat. Co Vy na to?

Ahoj, mně taky přestalo fungovat nahrávání hovorů. Zkusil jsem Cube ACR a jede výborně. Android 10,Miui 12.0.1

Pekny den, viete mi poradit? Mam huawei P20, donedavna s android 9 pouzival som ACR na nahravanie hovorou, fungovalo to, no aktualizoval sa na android 10,EMUI 10 a uz nejde

Taky jsem před měsícem udělal aktualizaci softwaru a teď mě nefunguje nahrávání hovorů a nevím proč?

Taky jsem před měsícem udělal aktualizaci softwaru a teď mě nefunguje nahrávání hovorů a nevím proč? Mimo to se mě po aktualizaci softwaru z paměťové karty ztratily všechny fotky které jsem tam měl. Poradi mi někdo co s tím? Můj email vaclav. kobanik@email. cz