Nefunkční mys

Zdravím Mám problém s myši. Na ploše je vše v pořádku. Pravé levé tlačítko funguje jak má, ale jakmile najedu do prohlížeče, hry, průzkumník nefunguje ukazatel, který stále vidím ale nejde nic odkliknout. Win 10 aktualizace nainstalovány správce zařízení OK. V jiném USB portu děla to samé. Diky za rady.

Odpovědi na otázku

tak si tam daj inu mys a vyskusaj. Tuto mys daj do ineho pc a vyskusaj.

Některé myši (třeba logitech) mají různá nastavení pro různé programy. Není možné, že je nainstalovaný nějaký takový ovladač a je v něm nastavená nějaká nesmyslná funkce pro levé a pravé tlačítko?