» Poradna » Mobily

Nefunkční mobil(Zavirovaný)Lenovoa536

Dobrý den,Nedávno se mi stal takový podivný problém, přiznávám pokoušel jsem se stahovat z prohlížeče, z nějaké stránky, takže je to nejspíše muj problem, ale jde o to, že sem si asi tím co jsem stahl zaviroval mobil, od té doby, se problém projevuje tak, že se sami stahují hry,aplikace a erotické odkazy,programy. Mobil se stále restartuje, nepomohl antivirus AVG,Avast,Security a ani když jsem samotný mobil a pamětovou kartu připojil přes PC a dal kontrolovat tak nepomohl ani ESET.. virů to našlo hodně, ale i po továrním nastavení nebo HardResetu se stále samo stahuje a instaluje několik zmíněných aplikací,programů. Na podpoře mi řekli že neví co s tím, nevěděl by někdo, jak tento problém vyřešit? jde o mobil Lenovoa536 cca pul roku starý. Děkuji moc vše.

Odpovědi na otázku

Skús flashnuť. Ale do istej miery si za to môžeš sám. Aspoň vieš či sa oplatí liezť na nemorálne stránky, alebo dosť pochybné.

Ahoj, co že to mám zkusit? trošku nevím o co jde. Ano jsem si vědom toho že je to moje chyba. :)

běž do recovery - dej wipe cache a factory reset (obojí z recovery) - pokud si neměl root, tak by se ti to už nemělo dít

Toto bohužel také nepomohlo.

Ak nevieš základné veci, najdi si video, aby si vedel aspoň teoriu. Ide o nahranie firmware do tel. Ak chceš zálohovať SMS, na to je 1 app (ak chceš, zistim aka, mal ju/mal), zoznam app si snáď vieš napísať aj sám (aby si potommohol nainštalovať tie isté). Nájdi si info a stiahni obraz ROM aj software, nabij bateriu pre istotu na max a môžeš nahrávať. Vymažeš tým všetko. Či aj záložný OS, neviem.

Před časem jsem tady o tom psal.Nutno je nahrát znovu FW.Hlavně dávat pozor na co se kliká a také z Google Play stahovat jen hodně stahované a dobře hodnocené aplikace.

Ten mobil mám k pc přes usb připojit bez baterky? zdá se mi že mi to akorát nefunguje. Mobil pořád jen v pc pípá jako když ho připojím k usb tak to pípá že se připojil, no ale mě to pípá furt a nevím jestli se to nahrává.

Vždy je uveden přený postup.Já jsem nahrával FW do telefonu od jiného výrobce.Chvilku jsem bojoval s ovladači nechtělo to telefon připojit k PC.Zde je to popsáno:https://forums.lenovo.com/t5/A-Series-Smartphones/L...

Zde to máš česky www.maxxx.cz/2016/02/11/lenovo-a536/

stále mi to mobil jen připojuje a odpojuje..

No tak něco děláš špatně

No.. jenže co..

No to musíš vědět ty.

Zkus jiny kabel.

Kabely jsem zkoušel dva, pokáždé to připojí a hned odpojí, ale když mám mobil zapnutý a připojím jako uložiště tak to funguje, pouze když mám mobil vyplí tak jak je v návodu abych mohl nahrávat ty soubory to nefunguje.

Mám pocit, že to robilo aj mne. Niečo máš nastavené zle, alebo skôr nemáš drv. Nie je to vada tel, ale chyba "mezi židlí a klávesnicí"

Dej to někomu, kdo tomu rozumí, nebo do servisu - sice zaplatíš, ale to je "daň za blbost"

Možná pomůžou apky Kingoroot a Stubborn trojan killer Před týdnem jsem takhle vyčistil nějaké Prestigio.

Nelez kam nemáš a hlavně se nepokoušej klikáním poškodit konkurenci , nebo se ti to vymstí !!!