» Poradna » Mobily

Nefunkční mikrofon.

Ahojte, to jsem znovu já. Mám takový menší problém přestal mi fungovat mikrofon interní (zabudovaný v laptopu). a poté když jsem přidal mikrofón tak nefunguje ani on. mikrofon je zapojený přes Jack. Nemáte nějáké rady prosím vás? :)

Odpovědi na otázku

Nainstaluj si zvukove ovladace pro svuj notebook.Jestli nevis jak, tak pujdem krok po kroku.Jaky je tvuj notebook (model) ?Jaky na nem mas OS ?

A s jakym jackem mate mikrofon? TRS / TRRS? Jaky jack je na laptopu - spolecny pro sluchatka i mikrofon nebo kazdy zvlast? Mozna bude potreba redukce.