» Poradna » Mobily

Nefunkční mikrofon

Zdravím vás. K vánocům jsem dostal herní sluchátka s mikrofonem. Do dnes fungoval mikrofon perfektně, ale když jsem dnes zapnul pc že zahrajeme s kámošem tak on mě neslyšel ale já jeho jo. Tak jsem vytáhnul staré a tam mikrofon funguje. Zkoušel jsem všechny zdířky ale nic. Dokonce ani neni ztlumenej ani v nastavení ani na kabelu.

Odpovědi na otázku

Tak vyzkoušet v jiném PC a když to nepůjde ani tam, tak reklamace.

U sluchátek se mnohdy přelámou vodiče v kabelech a pak např. nehraje jedno sluchátko. Zkus zahýbat kabelama.