» Poradna » Mobily

Nefunkční mikrofon, pouze šumí

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně mikrofonu. Měl jsem mikrofon a ten z ničeho nic přestal fungovat, nesnímá hlas, pouze šumí a pokud na něj silně zaklepu tak to zaregistruje. Tohle se stalo před půl rokem a bral jsem to jako chybu mikrofonu a mám nový avšak s tím se stalo to samé, ještě včera fungoval ale nyní jen šum. Zkoušel jsem jiné zdířky, ale to nepomohlo, nevím si rady.Díky za rady

Odpovědi na otázku

Mě tedy napadá, problém s tím konektorem (asi 3.5 mm jack ? ) může být "ošoupaný" takže zkusit ho podržet rukou při naklánění na různé úhly (ovšem potom by vznikl problém - jak ho udržet ve "správné" poloze).Také se mi stalo, že u programu Skype mi chvíli trvalo, než mi došlo, že mám slabě nastavený zvuk .To že reaguje na poklep, tedy silný signál, a ne na hlas, by mohlo být tím nastavením snímání zvuku...

žeby aktualizace ??