» Poradna » Ostatní

Nefunkční micro SD

Dobrý den,asi před třemi lety jsem si pořídil paměťovou kartu do mobilu která až do teď fungovala bez problémů. Když jsem si ale včera chtěl promazat fotky, na mobilu mi vyskočilo upozornění že nebylo nalezeno žádné paměťové zařízení. Karta prostě z ničeho nic přestala fungovat. Pro jistotu jsem jí zkusil ještě připojit k počítači. Když jsem ji připojil, zobrazila se, ale najednou po chvíli zase zmizela. Zkoušel jsem to víckrát ale nikdy to nevyšlo. Nevím co dál, pokuste se poradit předem děkuji za odpověď.Díky, Jenda.

Odpovědi na otázku

Je kaput. Koupit za par desetikorun novou a obnovit data ze zalohy.

Co chceš radit, prostě to má za sebou. Nic nevydrží věčně :)