» Poradna » Mobily

Nefunkční messenger

Ahoj, z niceho nic mi prestali fungovat zpravy v messengeru. Vse ostatni (hovory, nastaveni, vyhledavani pratel na messengeru) funguje. Ale nechodi mi zpravy a hlavni okno messengeru se stale nacita, ale zpravy nezobrazi. Nevite prosim cim to muze byt? Zkousela jsem i odinstalovat a nainstalivat, ale porad stejny problem. I na dvou telefonech. Dekuji za informace a rady.

Odpovědi na otázku

Zkusila jste restart mobilu? A co reset mezipaměti? Jinak jestli nic nepomůže tak vám nezbyde nic jiného než udělat reset do tov. nastavení. Teď mě ještě napadlo jestli jste neměnila něco v nastavení telefonu...

Na starem telefonu jsem udelala tovarni nastaveni a messenger chvili jel, nez se aktualizoval. Dnes jsem si koupila novy telefon a messenger nejede od jeho stahnuti

Zkousela jsem se ted prihlasit na dalsim telefonu a stale ta stejna chyba :(

neposilas nekomu zpravy, o kterych nevis? pripadne nekomu az moc? viz napr https://www.facebook.com/help/181183045316843

Nemyslim si ze by to bylo zablokovane. Na notebooku mi zpravy funguji a i na messengeru pokud si vyhledam konkretni osobu tak funguje. Jen proste ta hlavni stranka se stale nacita a nechodi mi ani upozorneni na listu ze by mi nekdo psal.

nemas potom problem s pripojenim na internet? ze ti jede ponekud pomalu?

Zkousela jsem to i na vice wifi pripojenich

jen dnes je problem? jestli jo, bych nejakou dobu pockal a zkusil pozdeji, napr zitra

Problem trva uz tyden

A datove pripojeni mam LTE

Těším ten samý problém už dva dny a pořád se mi nezobrazují zprávy, můžu se zeptat jak jste problém odstranila,diky

Dobrý večer, chvíli jsem používala messenger lite, který jel bez problémů a za nějaký čas začal messenger normálně fungovat.

Mam Android 6 a kdyz se zkusil bratr prihlasit na mem telefonu na messenger, tak bez problemu fungoval

Mám stejný problém..

Nemůžu nainstalovat aplikaci Messenger a už nevím co mám dělat.