Nefunkční Maxtor Shared Storage 2 1TB

Po výpadku proudu nemohu rozchodit výše jmenovaný síťový disk. Po nastartování spadne do chyby. Nemožno ho najít na síti ani pomocí originálního programu. Nemáte někdo zkušenosti? Díky.

Odpovědi na otázku

Někde tam bude tlačítko reset. Mslím že je to vedle sitového konektoru na zadní straně. Potom bz měl disk najet v Defaultnim nastaveni. Pokud nepojede ani potom tak jedině reklamovat.

více na http://www.seagate.com/staticfiles/maxtor/en_us/... ...

Tlačítko reset existuje i jsem ho vyzkoušel. Bohužel disk opět nenaběhl. Jelikož jsem už vyzkoušel takřka vše co mě napadlo krom rozborky kvůli reklamaci. Asi to jinak nepůjde. Diky za názor a pomoc.

Mohl odejit zdroj, nektery z disku i samotny radic. Pokud tam byl RAID Mirror, muzes jej vymontovat a dat do PC, kde zkopirujes data. RAID0 nejde zachranit. Neni tam nejaky reset, ktery by zarizeni nastavil do tovarniho nastaveni?