» Poradna » Programy

Nefunkční Lightroom installer na Macu

Dobrý den, nejde mi nainstalovat nová aktualizace Lightroomu na Mac OS Catalina 10.15.4. Vždy když spustím Lightroom installer a dvakrát na něj kliknu, nic se nestane a aktualizace se nespustí. Firewall a antivir mám vypnutý. Nevíte, kde je chyba.Děkuji. Kateřina

Odpovědi na otázku

A jaká verze Lightroom to je? Podporuje Catalinu?

Verze 9.2 Frebruary 2020 release, ale nefungovalo mi to ani na na té starší verzi OS. Teď jsem to kvůli tomu aktualizovala a problém je stejný. Zeptá se mě to, jestli chci dovolit stáhnout tuhle aplikaci z internetu. Když to povolím, nic se nestane.

Společnost Adobe, která má na kontě široce využívané nástroje jako Photoshop nebo Lightroom, radí uživatelům, aby s přechodem na nejnovější verzi macOS ještě chvíli vyčkali, dokud se nepodaří vyřešit některé problémy s kompatibilitou.https://www.lightroomqueen.com/lightroom-macos-catalina-... https://helpx.adobe.com/cz/lightroom-cc/kb/macos-...

Nešlo mi to ani na starší aktualizaci. Problém je v tom Macu, nechce to stáhnout z internetu. Starší aktualizace jsem stáhla v pohodě.